Tutaj możemy wpisywać swoje intencje modlitewne. Zachęcamy innych parafian odwiedzających naszą stronę, aby włączyli te intencje do swoich modlitw

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
Proszę wpisywać tylko intencje modlitewna. Ta ksiega nie służy do komentowania. Teksty nieodpowiednie będą cenzurowane.
253 wpisy.
Daniel Daniel napisał/a 9 maja 2020 o 23:34:
Proszę o modlitwę o za moich rodziców aby odeszli od orędzi MBM i zaczeli czytać Pismo Świętę.
Basia Basia napisał/a 8 maja 2020 o 01:27:
Prosze , o zdrowie i blogoslawienstwo dla calej moje rodziny . Bog zaplac .
Wieslawa Wieslawa napisał/a 4 maja 2020 o 12:58:
Boze prosze Cie o Dary i Owoce Ducha Swietego dla mnie i mojej rodziny. Maryjo Rozwiazujaca Wezly uzdrow relacje naszej rodziny, zabierz rany i obciazenia DDA.
Ala Ala napisał/a 2 maja 2020 o 12:38:
Proszę o modlitwę w intencjach: 1. O bezpieczeństwo w moim życiu. 2. O ochronę przed koronawirusem. 3. O światło Ducha św. w podejmowaniu decyzji. 4. O fajną atmosferę w pracy i potrzebne łaski dla koleżanek z pracy. 5. O miłość i przyjaźń. 6. Za osoby Bogu wiadome. 7. W intencjach w moim sercu.
Iwona Iwona napisał/a 30 kwietnia 2020 o 00:34:
Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badań oraz powrotu do zdrowia mojej mamy Barbary, która przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Bóg zapłać za modlitwę!
Paweł Paweł napisał/a 28 kwietnia 2020 o 09:31:
Bardzo proszę o modlitwę abym mógł rozeznać znaki od Boga w tych niepewnych czasach i wybrać właściwą drogę dla mnie i mojej rodziny. Proszę też o rozeznanie dla wszystkich ludzi na świecie aby wybrali drogę prowadzącą do Boga.
Kinga Kinga napisał/a 27 kwietnia 2020 o 13:18:
W Mamy o uzdrowienie z cukrzycy nadciśnienia i o łaskę poprawienia sytuacji finansowej
Kinga Kinga napisał/a 27 kwietnia 2020 o 13:16:
W intencji Karoliny o zdrowie dla Matki i dziecka i o szczęśliwe rozwiązanie, w intencji Konrada o uzdrowienie z kamicy nerkowej, W intencji Kingi o uzdrowienie lewej nerki i zwęrzonego moczowodu
Zofia Zofia napisał/a 24 kwietnia 2020 o 19:49:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Bardzo potrzebuje modlitwy i pomocy Bożej. Bóg zapłać za modlitwy.
Dariusz kałuski Dariusz kałuski napisał/a 24 kwietnia 2020 o 19:48:
Bardzo prosze o modlitwe za moja kochana mame.lezy w szpitalu miala tetniaka i udar mozgu . Prosze o modlitwe . Niewiadomo czy przezyje . MOJA KOCHANA MAMA MI MOZE UMRZEC A JA JESTEM ZLYM CZLOWIEKIEM BOOZE BARDZO ZALUJE WSZYSTKIEGO TO WSZYSTKO SIE STALO PRZEZE MNIE BYLEM TAKI NIEODPOWIEDZIALNY A MOJA KOCHANA MAMA DLA MNIE WSZYSTKO BY ZROBILA BOZE PROSZE O POMOC BARDZO PROSZE O MODLITWE MOJA KOCHANA MAMO TAK BARDZO CIE KOCHAM TAK BARDZO NIE CHCE ABYS ODESZLA ODE MNIE BARDZO ZALUJE WSZYSTKIEGO PROSZE MI POMOC JA NIEWIEM CZY WOGOLE UMIEM SIE DOBRZE POMODLIC . Boze ukaraj mnie a nie moja kochana mame to wszystko przeze mnie to jest moja wina to nie jest nic winna moja kochana mamaa! Bardzo prosze ukaraj mnie a nie karzesz za wszystko moja mame dlaczego ? Prosze o modlitwe jestem zlym czlowiekiem Bog mnie nie wyslucha ale prosze was wszystkich o modlitwe za moja kochana mame jest takim dobrym czlowiekiem wierzaca bardzo dobre ma serce prosze was o modlitwe za moja kochana mame to wszystko powinno mnie sie przydazyc a nie mojej kochanej mamie. Przepraszam ale dzis widzialem mame wszpitalu niekontaktuje tylko lezy cjezko oddycha bardzo ciezkim stanie bardzo prosze o modlitwe to taka dobra kobieta a to co sie stalo jest moja wina Boze ukaraj mnie srogo za to wez do piekla ale oszczedz moja kochana mame ja nieumiem naprawic straconych lat. Tak mi przykro Boze to moja wina moja bardzo wkelka wina .przepraszam. To jest bardzo przykre ja niemoge sie pozbierac nieuronilem jeszxze lez jestem zawieszony w czasie w szoku. Niewiem. Jest ciezki stan mamy i mimo iz wierze ze moze wyjdzie moja mama z tego . Bog mnie niekocha i boje sie najgorszego . Bog wie jakim bylem czlowiekiem cuz mam uczynic . Jestem nikim a moja mama kochana jest takim dobrym czlowiekiem. Niemoge przezyc tego wszystkiego wiem ze ja jess
Justyna Justyna napisał/a 11 kwietnia 2020 o 09:25:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę Jana jest w bardzo ciężkim stanie po operacji. Z całego serca dziękuję.
Ewa Ewa napisał/a 8 kwietnia 2020 o 12:12:
Za duszę  śp. Alfredy, oby była zbawiona i cieszyła się życiem wiecznym oglądając Pana Boga w Niebie, o Boże Miłosierdzie dla niej.
Basia Basia napisał/a 7 kwietnia 2020 o 20:13:
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o powrót męża do rodziny, do domu
SYLWIA SYLWIA napisał/a 7 kwietnia 2020 o 17:33:
Proszę o modlitwę o zdrowie. Bóg zapłać.
CECYLIA CECYLIA napisał/a 6 kwietnia 2020 o 18:20:
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI NAWRÓCENIA SABINY I RODZINY BARTKA
Łukasz Łukasz napisał/a 6 kwietnia 2020 o 00:09:
Jezu proszę Cię o uzdrowienie uszu. O zdanie trudnego egzaminu dla Maksyma. O zdrowie dla Doroty. O rozwiązanie wszystkich trudnych spraw.
Elżbieta Elżbieta napisał/a 30 marca 2020 o 13:01:
Za małżeństwo Kasi i Przemka.JEZU TY wszystko wiesz. Jezu ufam Tobie.
Babcia Babcia napisał/a 29 marca 2020 o 22:23:
Proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia Frania i o zdrowie dla wszystkich dzieci w naszej rodzinie. Bóg zapłać za modlitwy.
Krystyna Krystyna napisał/a 28 marca 2020 o 20:44:
Matuchno moja kochana proszę cie nawróć mego syna do wiary do rodziny i żeby znalazł sobie prace Szczesc Boze
Zofia Zofia napisał/a 28 marca 2020 o 14:12:
Proszę o modlitwę w intencji zmarłej Wandy o łaski pokoju wiecznego. Bóg zapłać.