1. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent. Od tego dnia wszystkie nabożeństwa będą odprawiane tylko w dolnym kościele.
  2. Również w następną niedzielę – zbiórka ofiar do puszek na Caritas parafialną. Zostaną one przeznaczone na wsparcie najuboższych parafian.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabywać parafialne kalendarze.Składane ofiary są przeznaczone na dzieci i młodzież naszej parafii.
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny, można nabywać przy wejściu na chór górnego kościoła, natomiast w dolnym kościele przy wejściu do zakrystii.
  5. Msze św. za zmarłego ks. Krzysztofa Rogożyńskiego – wieloletniego wikariusza naszej parafii – będą odprawione: we wtorek 24 listopada o godz. 18:00 oraz w następną niedzielę o godz. 11:00.
  6. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną kancelaria parafialna do końca listopada będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.45.
  7. Apelujemy do Ozdrowieńców, czyli osób, które zostały wyleczone z koronawirusa, o oddawanie osocza. Możemy to zrobić w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Skłodowskiej 23. Oddawane osocze wspomagaleczenie chorych na COVID-19 z ciężkimi symptomami zagrażającymi życiu.
  8. Jako parafia, wychodząc naprzeciw trudnościom i potrzebom dzieci z naszych osiedli, które uczą się zdalnie, zakupiliśmy 12 laptopów do Szkół Podstawowych nr 43 i 44. Zapraszamy wszystkich parafian do wsparcia naszej akcji. Przed kościołem zbierane będą fundusze na pokrycie kosztów zakupu komputerów, a także ewentualne poszerzenie akcji. Za wszelki dar otwartych serc i otwartych dłoni dziękujemy.
  9. Bardzo prosimy uczestników liturgii o dokładne zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.