MSZE ŚWIĘTE I SPOWIEDŹ W KOŚCIELE

Drodzy Parafianie

W związku z nowymi rozporządzeniami zaostrzającymi procedury bezpieczeństwa doświadczamy trudności w sprawowaniu sakramentów.

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE: 6:30 – dolny kościół, wszystkie pozostałe w kościele górnym.
W kościele może przebywać 5 osób, wyłączając obsługę – Msze Święte będą odprawiane tylko przy uczestnictwie osób zamawiających intencje (maksymalnie 5 osób). Wejściu od strony osiedla Zielone Wzgórza.

Do soboty Msze Święte – w dolnym kościele, osoby mogą wejść do kościoła tylko przez drzwi od zakrystii.

Pragniemy również pomóc Wam w skorzystaniu z Sakramentu Pokuty. Dlatego 28 i 29 marca (sobota i niedziela) od godz. 8:00 do godz. 22:00 w dolnym kościele będzie czekał na potrzebujących kapłan. Nie ma potrzeby, tak jak to było wcześniej rejestracji przez Internet. W kościele może przebywać tylko 5 osób – ta liczba będzie regulowana na bieżąco przy wejściu od strony osiedla Zielone Wzgórza. Prosimy o wyrozumiałość i oczekiwanie na zaproszenie do kościoła kolejnych osób na podwórku zachowując środki ostrożności (bez gromadzenia się w grupach).

Zamknięte drzwi w tych dniach w dolnym kościele są znakiem, że aktualnie TRWA SPOWIEDŹ i należy cierpliwie czekać na zaproszenie kolejnych osób.

Dziękujemy za Waszą modlitwę, w której powierzacie nas Bożej Mocy. Ten czas próby jest również ciężkim doświadczeniem dla nas. Prosimy o wyrozumiałość, modlitwę, gdyż chcemy Wam służyć na miarę Waszego pragnienia Pana Jezusa. Pomagajmy sobie nawzajem.

Jesteśmy do dyspozycji pod nr tel. 608 101 536 

Duszpasterze parafii św. Jadwigi w Białymstoku