1. Dzisiaj Msze św. w naszym kościele o godz. o 6.30; 8.00 i 9.30. Po zakończeniu liturgii o 9.30, idziemy wszyscy do kościoła NMP z Guadalupe i tam formujemy procesję, która przejdzie ulicą Wrocławską, Storczykową, Magnoliową i Słonecznikową, do naszego kościoła. Istotą dzisiejszej uroczystości jest udział w procesji jako świadectwo naszej wiary przed ludźmi. Dzisiaj można też uczestniczyć we Mszy św. w kościele NMP z Guadalupe o godz. 10.00. Po zakończeniu procesji, będzie Msza św. w naszym kościele. Dzisiaj nie będzie Mszy świętych o godz. 14.00 i 18.00.
  2. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w liturgii, zwłaszcza o godz. 18.00, przez całą oktawę Bożego Ciała z Mszą św., nieszporami i procesją Eucharystyczną.
  3. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy włączyli się w przygotowanie ołtarzy na trasie procesji, jak również wszystkim uczestnikom procesji.
  4. Piesza Pielgrzymka Różanostocka wyruszy jutro – 21 czerwca, po Mszy Świętej o godz. 11.30 w Katedrze białostockiej. Zapisy w zakrystii lub na trasie, koszt udziału – 25 zł., autokar powrotny 10 zł.
  5. Mamy jeszcze miejsca na pielgrzymki: Wilno-Kowno oraz Medjugorie i Chorwacja, zapisy u ks. Czesława.