1. Jutro 11 listopada – 101 rocznica odzyskania niepodległości, zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00. 9.30 i 18.00. Jutro kancelaria nieczynna. Wieczór pieśni patriotycznych jutro, po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek dzień udziału naszej parafii w Nowennie do MB Miłosierdzia w Katedrze białostockiej o godz. 18.00, zachęcamy do licznego udziału.
  3. W sobotę – 16 listopada – Uroczystość NMP Matki Miłosierdzia, porządek nabożeństw jak w dzień powszedni.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas 7 i 8 – za tydzień 17 listopada, po Mszy o 11.00, w dolnym kościele.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę na Maltę w dniach 6-13 czerwca (długi weekend), informacje na stronie internetowej parafii, zapisy u ks. Czesława Walentowicza, w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii parafialnej.
  6. Zachęcamy do nabycia parafialnego kalendarza ściennego na rok 2020 r. Kalendarz jest duży, przejrzysty i praktyczny. Wewnątrz znajdziemy zdjęcia ukazujące pracę duszpasterską z całego roku, a także zostały w nim zaznaczone uroczystości i dni świąteczne. Ofiara za kalendarz jest dobrowolna, a całkowity koszt ze sprzedaży przeznaczony jest na cele duszpasterskie dzieci i młodzieży z naszej parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Kalendarz można nabyć przy wyjściu z kościoła lub w kancelarii parafialnej.
  7. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma Drogi miłosierdzia, poświęconego świętości, do której wszyscy jesteśmy powołani i życiu wiecznemu.
  8. Jest nowy numer Rycerza Niepokalanej, z kalendarzem, zachęcamy do nabywania przy wyjściu z kościoła.
  9. Przy wychodzeniu z kościoła, zachęcamy do zabierania, do domu ulotek wspólnoty Cenacolo, można też nabyć dewocjonalia wykonane przez młodzież za dobrowolna ofiarę.