1. Od dzisiaj wszystkie nabożeństwa będą odprawiane tylko w dolnym kościele.
 2. W czasie Adwentu zapraszamy do udziału w Roratach. Będą one odprawiane w środy i soboty o godz. 6:30.
 3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 13, 14, 15 grudnia. Poprowadzi jest ks. Roman Tkacz.
 4. W poniedziałek, 30 listopada przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to dzień imienin naszego Ks. Proboszcza. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, która zostanie odprawiona w intencji Solenizanta.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 6. W pierwszy piątek, z uwagi na sytuację zdrowotną, nie będzie odwiedzin u chorych.Również w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17:00. Intencja mszalna przyjęta na tę godzinę, zostanie odprawiona o godz. 18:00.
 7. Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP – w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00.
 8. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na Kościół na Wschodzie.
 9. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną kancelaria parafialna w grudniu będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8.00 – 9.00 i 16.00 – 17.45.
 10.  Torby – samarytanki przeznaczone na zbiórkę żywności możemy odebrać w naszym kościele przy obrazie MB Częstochowskiej, z lewej strony prezbiterium. Torby wypełnione produktami spożywczymi przynosimy do 13 grudnia, do zakrystii lub kancelarii.
 11. Jako parafia, wychodząc naprzeciw trudnościom i potrzebom dzieci z naszych osiedli, które uczą się zdalnie, zakupiliśmy 12 laptopów do Szkół Podstawowych nr 43 i 44. Zapraszamy wszystkich parafian do wsparcia naszej akcji. Osoby zainteresowane mogą dokonać wpłaty na konto parafialne. Numer konta jest podany w gablotach przy wejściu do kościoła, oraz na stronie internetowej parafii. Wpłat na konto dokonujemy z dopiskiem „laptopy dla szkół”. Za wszelki dar otwartych serc i otwartych dłoni dziękujemy.
 12. Przy wyjściu z kościoła są dziś zbierane ofiary do puszek na Caritas parafialną.Wychodząc z kościoła możemy również nabywać kalendarze wydane przez Seminarium Duchowne w Białymstoku.
 13. Poświęcone opłatki na stół wigilijny, można nabywać przy wejściu do zakrystii.
 14. Bardzo prosimy uczestników liturgii o dokładne zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.