1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i pierwsza niedziela Adwentu.Wszystkie nabożeństwa od dzisiaj, będą odprawiane tylko w kościele dolnym.
 2. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabywać od dzisiaj, na końcu kościoła, po każdej Mszy św., ofiary przy tym składane są przeznaczone na potrzeby kościoła.
 3. W tym roku mamy również do nabycia, ładne stroiki bożonarodzeniowe przygotowane przez naszą kwiaciarkę p. Joannę. 
 4. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00,poświęcenie medalików za tydzień o godz. 11.00.
 5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.
 6. W Adwencie zapraszamy wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci na Roraty, w środy i soboty o godz. 6.30. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom w przybyciu do kościoła. Zachęcamy wszystkich uczestników Rorat do przynoszenia lampionów.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota.
 8. W następną niedzielę – 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – zachęcamy w tym dniu do poświęcenia medalików, które będzie na wszystkich Mszach Świętych.
 9. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w następną niedzielę i będą trwały do wtorku, poprowadzi je ks. Roman Tkacz, pallotyn z Warszawy, znany wszystkim z ubiegłego roku.
 10. W następną niedzielę o godz. 14.00 – Archidiecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie pod przewodnictwem J. E. Abp. Tadeusza Wojdy.
 11.  Ks. Czesław ma jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Maltę, śladami św. Pawła Apostoła i św. Jana Pawła II, w dniach 6-13 czerwca następnego roku (weekend Bożego Ciała). Program znajduje się na stronie internetowej parafii, zapisy w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii.
 12. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Torunia, w dniu 7 grudnia, w kolejną rocznicę powstania Radia Maryja, zapisy przez telefon 604 564 590.
 13. Zachęcamy do nabywania grudniowego numeru czasopisma Drogi Miło-sierdzia, oprzewodnikach na Adwent: proroku Izajaszu, św. Janie Chrzcicielu, św. Józefie i Maryi.Zachęcamy do zabierania do domu bezpłatnego numeru czasopisma Dobre nowiny.
 14.  Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek Caritas, na paczki świąteczne, dla najbiedniejszych z naszej parafii.W dniach 6-7 grudnia (piątek i sobota) Caritas prosi wszystkich komu zależy na biednych o pomoc w zbiórce żywności w Lidlu i Biedronce.