1. Dzisiaj za odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego, można uzyskać odpust zupełny.
  2. Spotkanie klas VII przed bierzmowaniem, dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele dolnym.
  3. Jutro Święto NMP Matki Kościoła, zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30; 7.00 i 18.00. W dniu jutrzejszym dodatkowo o godz. 8.00 – Msza św. składkowa za zmarłych polecanych miłosierdziu Bożemu przy składaniu ofiary.
  4. W czwartek – 13 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, nabożeństwa jak w dzień powszedni. Prosimy o modlitwę w intencji kapłanów, pracujących w naszej parafii.
  5. W piątek – 14 czerwca – zbiórka elektrośmieci, na parkingu przy plebanii, od godz. 8.00 do godz. 11.30. Zachęcamy do oddawania zużytego sprzętu RTV, AGD, komputerów, drukarek, telefonów, monitorów na pomoc w wyposażeniu szpitali dziecięcych, na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
  6. Procesja Bożego Ciała – 20 czerwca, w tym roku z kościoła NMP z Guadalupe, przejdzie ulicą Wrocławską, Storczykową, Magnoliową i Słonecznikową do naszego kościoła.
  7. Piesza Pielgrzymka Różanostocka jest organizowana w dniach 21-22-23 czerwca (piątek-sobota-niedziela), pielgrzymka wyruszy 21 czerwca (piątek) po Mszy Świętej (o godz. 11:30) w Białostockiej Katedrze. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii, koszt udziału – 25 zł., autokar powrotny 10 zł.
  8. Ks. Czesław zaprasza na pielgrzymki autokarowe: Wilno-Kowno w dniach 14-15 września oraz Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 września, zapisy w czwartki i piątki w kancelarii parafialnej.
  9. W następną niedzielę wolontariusze komitetu Stop Pedofilii,będą zbierać podpisy pod projektem ustawy mającej na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną. Do ważnego podpisu potrzebny będzie pesel, zachęcamy do poparcia obrony dzieci przed demoralizacją.
  10.  Dzisiaj przed kościołem zbiorka od puszek Caritas Archidiecezji Białostockiej, na podopiecznych Caritas, w ramach akcji Kilometry dobra.