1. Dzisiaj rozpoczynamy całodobowe Jerycho, adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Najświętszego Sakramentu, która potrwa do następnej niedzieli. W tę modlitwę włączają się też księża posługujący w naszej parafii.
  2. We środę Narodowe Święto Niepodległości, zapraszamy na Msze św. o godz.: 6:30, 8:00, 9:30 i 18:00. W Święto Niepodległości kancelaria będzie nieczynna.
  3. Także w środę po Mszy św. o godz. 18:00 kolejna katecheza na temat: V – Nie zabijaj.
  4. Ks. Czesław Walentowicz zachęca do nabywania jego książki autorskiej pt. Powołanie katechety w przekazie biblijnym, dokładnie to powołanie każdego chrześcijanina, na podstawie powołań najważniejszych postaci Biblii. Książkę można nabyć w zakrystii lub w kancelarii.
  5. Zachęcamy do nabywania naszego kalendarza parafialnego przy wychodzeniu z kościoła, składane ofiary są przeznaczone na dzieci i młodzież.
  6. Poświęcone opłatki na stół wigilijny, można nabyć prze wejściu na chór. 
  7. Z powodu kolejnych ograniczeń odwołujemy spotkania dzieci przed I Komunią św. i spotkania młodzieży przed bierzmowaniem.
  8. Bardzo prosimy uczestników liturgii o dokładne zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.
  9.  Zachęcamy do nabywania listopadowego numeru czasopisma Drogi miłosierdzia, poświęconego świętości oraz listopadowego Rycerza Niepokalanej. Są jeszcze do wzięcia Dobre nowiny.
  10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie, w tym roku na Kościół w Republice Środkowej Afryki.