1. Dzisiaj od godz. 12.00 do godz. 13.00 – Godzina Łaski – która łączy się z objawieniem Maryi 8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech, w tym czasie należy modlić się w kościele lub w domu.
  2. Dzisiaj o godz. 14.00 – Archidiecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie pod przewodnictwem J. E. Abp. Tadeusza Wojdy. 
  3. Rekolekcje, które rozpoczynamy będą trwały od dzisiaj do wtorku włącznie. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00.
  4. Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa w następną niedzielę – 15 grudnia, podczas Mszy św. o godz. 9.30.
  5. Bierzmowanie młodzieży w naszej parafii będzie 5 maja (wtorek) o godz. 18.00.
  6. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabywać, na końcu kościoła, po każdej Mszy św., ofiary przy tym składane są przeznaczone na potrzeby kościoła. Od dzisiaj można nabywać świece Caritas na stół wigilijny.
  7. W tym roku mamy również do nabycia, ładne stroiki bożonarodzeniowe przygotowane przez naszą kwiaciarkę p. Joannę.   
  8. W Adwencie zapraszamy wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci na Roraty, w środy i soboty o godz. 6.30. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom w przybyciu do kościoła. Zachęcamy wszystkich uczestników Rorat do przynoszenia lampionów.
  9.  Ks. Czesław ma jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Maltę, śladami św. Pawła Apostoła i św. Jana Pawła II, w dniach 6-13 czerwca następnego roku, tj. weekend od Bożego Ciała. Program znajduje się na stronie internetowej parafii, zapisy w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii.
  10.  Zachęcamy do nabycia wyjątkowego kalendarza ze śp. Ks. Andrzejem Walendziukiem, który kiedyś posługiwał w naszej parafii. 
  11. Zachęcamy do nabywania grudniowego numeru czasopisma Drogi Miło-sierdzia, o przewodnikach na Adwent: proroku Izajaszu, św. Janie Chrzcicielu, św. Józefie i Maryi. Jest też do nabycia miesięcznik Rycerz Niepokalanej.