1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja i procesja eucharystyczna.
  2. Przygotowanie dzieci klas III szkoły podstawowej do I Komunii Świętej, dzisiaj po Mszy św. 11.00. Za tydzień poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych i wszystkich chętnych.
  3. Jutro – 8 października 24 – rocznica śmierci ks. Stanisława Wojno, pierwszego proboszcza i budowniczego tego kościoła, zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18.00.
  4. Zapraszamy wszystkich wiernych na nabożeństwo różańcowe, codziennie o godz. 17.30, a dzieci w środy o godz. 17.00. Tych, którzy nie mogą być w kościele zachęcamy do modlitwy różańcowej w domu. Papież Franciszek prosi o różaniec za Kościół i modlitwę „Pod Twoją obronę” oraz „Święty Michale Archaniele”.
  5. Czesław może jeszcze przyjąć kilka osób na pielgrzymkę „Szlak Papieski”.
  6. Zachęcamy osoby starsze do udziału w Pielgrzymce Seniorów do Matki Bożej w Różanymstoku, w sobotę 13 października – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00, dojazd indywidualny.
  7. Osoby niepełnosprawne i w starszym wieku potrzebujące pomocy wolontariuszamożna zgłaszać do kancelarii.
  8. Zachęcamy do zgłaszania imion zmarłych na żałobne wypominki. W tym roku każdy kapłan po wypominkach będzie odprawiał Mszę św. za zmarłych. Kartki są wyłożone na stoliku na środku kościoła.
  9. Ofiary na tacę zbierane dzisiaj i w następną niedzielę będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z wymianą pieca gazowego i modernizacją instalacji ogrzewającej zaplecze kościoła (sale spotkań, zakrystia, kancelaria). Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru „drogi Miłosierdzia”, w którym przeczytamy o cudzie w Sokółce, życiu Eucharystią, o kościele św. Rocha – symbolu niepodległości – który stanie się Bazyliką.