1. Spotkanie dzieci klas III wraz z rodzicami, przed I Komunią św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
  2. Jutro wspomnienie NMP Różańcowej, porządek nabożeństw jak w dzień powszedni.
  3. We wtorek – 25 r. śmierci ks. Stanisława Wojno, pierwszego proboszcza parafii i budowniczego tego kościoła, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
  4. Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30; dzieci we czwartek o godz. 17.00.
  5. W czwartek, po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy o uzdrowienie. 
  6. Pielgrzymka seniorów do Matki Bożej w Różanymstoku,  odbędzie się w sobotę 12 października, rozpocznie się Mszą św. w Bazylice Różanostockiej o godz. 10.00, dojazd indywidualny.
  7. Procesja różańcowa z kościoła NMP z Guadelupe do naszego kościoła i zawierzenie Matce Bożej, w następną niedzielę 13 października, rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00 odprawianej w kościele NMP z Guadelupe.
  8. Imiona i nazwiska naszych zmarłych na tzw. wypominki można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej, specjalne kartki są wyłożone na stolikach.
  9. Wypominki będą odprawiane w dniach 2 – 7 listopada o godz. 17.00 a po nich Msza św. za zmarłych.
  10. Zachęcamy do nabywania październikowego numeru Dróg Miłosierdzia, o pracy misjonarzy i powołaniu każdego chrześcijanina do głoszenia Ewangelii.
  11. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 43 przy ul Stromej prosi o wsparcie projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2020.  W ramach projektu zostanie poprowadzona ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Marczukowskiej do basenu i Miasteczka Ruchu Drogowego przy szkole, a także zostanie zamontowane źródełko z bieżącą wodą oraz wiata przeciwsłoneczna. W związku z tym po Mszy św. przy wyjściu z kościoła będzie można poprzeć projekt przy przygotowanych przez uczniów stolikach. Dziękujemy za każdy głos.