1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8:00 różaniec w dolnym kościele, po 9:30 adoracja z procesją.
 2. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą, dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00, poświęcenie różańców dla dzieci i wszystkich różańców w następną niedzielę o godz. 11:00.
 3. Pierwsze powakacyjne spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca w poniedziałek 5 października, po Mszy św. o godz. 18:00 w dolnym kościele. Zapraszamy także nowe osoby, które chciałyby dołączyć do wspólnoty.
 4. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:30, dla dzieci tylko w czwartki o 17:00.
 5. W środę wspomnienie NMP Różańcowej, porządek nabożeństw jak w dzień powszedni.
 6. Zachęcamy do udziału w katechezach parafialnych na temat Dziesięciu Przykazań w każdą środę, po Mszy św. o godz. 18:00.
 7. W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 8. Spotkanie rodziców uczniów klas 7 przystępujących do bierzmowania za tydzień, 11 października po Mszy o 11:00 w dolnym kościele. Terminy spotkań z młodzieżą zostaną podane w najbliższym czasie.
 9. Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstokuw sobotę 10 października, rozpocznie się Mszą św. w sanktuarium o godz. 10:00, dojazd indywidualny.
 10. Zachęcamy do nabywania październikowego numeru czasopisma Drogi Miłosierdzia, wszystko o różańcu.
 11. W następną niedzielę zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla najzdolniejszej młodzieży, z racji XX Dnia Papieskiego pod hasłem Totus Tuus.
 12. Bardzo prosimy o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.

redakcja ogłoszeń: ks. Czesław