1. Wypominki żałobne w naszym kościele będą odprawiane do 7 listopada, codziennie od godz. 17.00, następnie Msza św. w intencji zmarłych wymienianych w wypominkach.
  2. Zachęcamy do zyskiwania odpustów zupełnych dla naszych zmarłych do 8 listopada włącznie. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić cmentarz, modlić się w intencji jaką ma Ojciec Święty na dany dzień dla Kościoła, wyzbyć się przywiązania nawet do najmniejszego grzechu.
  3. Spotkanie młodzieży Archidiecezji Białostockiej – „Dzień u Mamy” z kandydatami do bierzmowania włącznie również w sobotę 10 listopada w Zespole Szkół Katolickich, przy ul. Kościelnej 3 od godz. 16.00.
  4. W następną niedzielę – 11 listopada – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości, zapraszamy wszystkich parafian na główną uroczystość o godz. 11.00. Również w tym dniu po Mszy św. o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy do dolnego kościoła na wieczór wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.
  5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  6. W następną niedzielę po Mszy o 11:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.
  7. Zachęcamy do nabywania specjalnego numeru „Drogi Miłosierdzia” przygotowanego na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.
  8. Przy naszej parafii powstaje krąg Domowego Kościoła. Małżonkowie zainteresowani wstąpieniem do wspólnoty mogą zgłaszać się do ks. Tomasza. Czym jest ta Wspólnota, opowiedzą nam członkowie DK. Prosimy o świadectwo.