1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie rodziców uczniów klas 7 i 8 oraz 3 klas gimnazjalnych w związku z przygotowaniem młodzieży do bierzmowania. Spotkanie w dolnym kościele.
  2. Za tydzień 7 października, spotkanie dzieci klas III i rodziców w związku z przygotowaniem do I komunii świętej po Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W następną niedzielę 7 października, procesja różańcowa z naszej parafii do parafii MB z Guadalupe. Początek procesji o godz 15:00. Zapraszamy
  4. Jutro już październik, rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe – najskuteczniejszą modlitwę. Zapraszamy codziennie na godz. 17.30; różaniec dla dzieci w środy o godz. 17.00., a dla młodzieży w piątki o godz. 17:30.
  5. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym w naszym kościele odbywają ją się przez 7 tygodni. Najbliższe spotkanie w środę, po mszy o godz. 18,00 – zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swego życia duchowego.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Za tydzień pierwsza niedziela – po Mszy św. o 9.30 adoracja i procesja eucharystyczna.
  7. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: św. Teresy od Dzieciątka Jezus 1 października, św. Aniołów Stróżów 2 października, św. Franciszka z Asyżu 4 października; św. Faustyny Kowalskiej 5 października.
  8. Trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową: Gidle – Częstochowa – Kraków – Kalwaria – Wadowice – Zakopane w dniach 19-21 października, mamy już 40 osób. Zapisy u ks. Czesława.
  9. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na najbiedniejszych z naszej parafii prowadzona przez Caritas parafialną, prosimy o wsparcie tej inicjatywy.