1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców uczniów klas 7 i 8 oraz w związku z przygotowaniem młodzieży do bierzmowania. Spotkanie w dolnym kościele.
  2. Za tydzień 6 października, spotkanie dzieci klas III i rodziców w związku z przygotowaniem do I komunii świętej po Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe – codziennie na godz. 17.30; nabożeństwo dla dzieci w czwartki o godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Za tydzień pierwsza niedziela – po Mszy św. o 9.30 adoracja i procesja eucharystyczna.
  5. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: św. Teresy od Dzieciątka Jezus 1 października, św. Aniołów Stróżów 2 października, św. Franciszka z Asyżu 4 października; św. Faustyny Kowalskiej 5 października.
  6. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku odbędzie się w sobotę, 5 października br.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. W programie:  modlitwa różańcowa, Eucharystia, konferencja, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do uczestnictwa.
  7. Msza Święta z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii zostanie odprawiona  w niedzielę, 6 października br. godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.
  8. Zapraszamy na pokaz filmu: „Złączyć się z Narodem” – poruszający temat repatriantów z Kazachstanu. Projekcja odbędzie się 3 października, czwartek o 19:00 w dolnym kościele.