1. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Pielgrzymka Piesza do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku dzisiaj, chętni z naszej parafii dołączają do grupy Przemienienia Pańskiego na przystanku autobusowym przy ul. Sikorskiego w kierunku kościoła Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 13.15. Msza św. w Sanktuarium o godz. 15.00.
 3. Ksiądz Proboszcz zaprasza przedstawicieli wszystkich grup parafialnych, na spotkanie w poniedziałek 29 kwietnia br., w sali ks. Stanisława Wojno o godz. 19.00.
 4. Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski we wtorek 30 kwietnia. Uroczystość św. Jerzego Męczennika Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej w środę 1 maja br., godziny nabożeństw jak w dzień powszedni.  
 5. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy św. odprawianej o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.30.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 7. Uroczystość NMP Królowej Polski w piątek – 3 maja, porządek nabożeństw niedzielny, w tym dniu post nie obowiązuje.
 8. XXVI Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna w pierwszą sobotę – 4 maja, nasi mężczyźni dołączają do głównej grupy przy Cmentarzu św. Rocha o godz.  9.15. Msza św. w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy na trasie – koszt udziału – 5 zł., autokar powrotny – w cenie 10 zł.
 9. Spowiedź młodzieży przed bierzmowaniem wraz z rodzinami i świadkami w niedzielę – 5 maja br., bierzmowanie we wtorek 7 maja o godz. 18.00.
 10.  Serdecznie zapraszamy młodzież uczącą się, studiującą i pracującą na tzw. „Młodzieżowe piątki”. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się spotkanie w salce pod wieżą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 maja. Szczegóły na plakatach oraz u ks. Kamila.
 11.  Pielgrzymi w Ziemi Świętej z ks. Czesławem, podążający śladami Chrystusa, we wszystkich nawiedzanych miejscach modlą się w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii i wszystkich wiernych.
 12.  Mamy jeszcze miejsca na pielgrzymkę: Warszawa-Licheń-Niepokalanów w dniach 11-12 maja, a także Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 września, zapisy w czwartek i piątek w kancelarii parafialnej.