1. Poświęcenie wszelkich pojazdów dzisiaj, po każdej Mszy świętej. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów, są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.Zachęcamy też do systematycznej pomocy misjonarzom w ramach akcji 1 grosz za szczęśliwie przejechany kilometr.
  2. W tym tygodniupierwsza sobota miesiąca, różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP, po Mszy św. o godz. 18.00, można też uzyskać odpust Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami.
  3. Różaniec w pierwszą niedzielę sierpnia po Mszy św. o godz. 8.00, w dolnym kościele.
  4. Wraz z początkiem sierpnia zachęcamy do podejmowania dobrowolnej abstynencji od napojów alkoholowych.
  5. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na Maltęw dniach 29 sierpnia 5 września w poniedziałek, po wieczornej Mszy św., w sali ks. Wojno. Kolejne grupy mogą lecieć: 3 lub 10 albo 19 października, są jeszcze wolne, zapisy u ks. Czesława.
  6. Osoby zainteresowaneśw. Charbelem iLibanem, zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę 2 sierpnia o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  7. Jest organizowany wyjazd autokarowy do Studzienicznej na „Różaniec na wodzie”, w dniu 15 sierpnia, wszelkie informacje i zapisy pod nr. tel. 504 564 590, dostępnym na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  8. Bardzo prosimy wszystkich uczestników liturgii o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości 1,5 metra.

(redakcja ogłoszeń: ks. Czesław Walentowicz)