1. Ponawiamy zaproszenie na katechezy prowadzone przez wędrownych misjonarzy we wtorki i środy, po Mszy św. odprawianej o godz. 18.00. W niedzielę 3 marca w naszym kościele będziemy gościć kleryków z Międzynarodowego Seminarium Redemptoris Mater, w związku z tym poszukujemy chętnych do przenocowania po 2 kleryków z 2 na 3 marca.
  2. Zapraszamy mężczyzn do Kół Żywego Różańca, zapisy w zakrystii. Prosimy też kobiety celem uzupełnienia niektórych Kół Żywego Różańca, zapisy również w zakrystii.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W piątek – 1 Marca br. Narodowy Dzień Żołnierzy wyklętych. Zachęcamy do modlitwy w ich intencji oraz do udziału w Białostockim Marszu Żołnierzy Wyklętych, rozpoczęcie o godz. 18.00 na Rynku Kościuszki, przed kinem TON.
  5. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą za tydzień – 3 marca po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Ks. Czesław Walentowicz zaprasza na pielgrzymkę autokarową – Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 września, program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń, przy kancelarii i na stronie internetowej parafii. Zapisy w niedzielę w zakrystii, w czwartki i piątki w kancelarii parafialnej, przy zapisie potrzebny jest dowód osobisty i zaliczka.
  7. Msza św. ku czci św. Kazimierza – Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 4 marca br. (poniedziałek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku.  
  8. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numeru czasopisma Dobre nowiny.