Wstęp: Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej z radością witamy siostry Pallotynki z Warszawy, które dzielą się z nami świadectwem swojej wiary.

Po komunii św.:

  1. Spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca: jutro 24 września po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy również nowe osoby. Chętni mogą się zgłaszać do ks. Tomasza.
  2. Pielgrzymka na Białoruś wyjeżdża we środę 26 września po Mszy św. o godz. 6.30.
  3. W ramach Dni Patrona miasta, bł. ks. Michała Sopoćki w czwartek, 27 września, procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry o godz. 19.00. Msza św. w intencji mieszkańców Białegostoku w Katedrze, w piątek, 28 września, o godz. 18.00. Msza św. w X rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w niedzielę 30 września br. o godz. 15.00.
  4. Liturgiczne wspomnienie św. Wincentego a Paulo 27 września; bł. Ks. Michała Sopoćko 28 września, Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała 29 września.
  5. I Komunia św. dzieci w roku 2019 będzie 19 maja, dzieci przystępują do Komunii św. w klasie III szkoły podstawowej, przygotowania będą się odbywać w każdą I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Organizujemy pielgrzymkę autokarową szlakiem papieskim: Gidle – Częstochowa – Kraków – Kalwaria – Wadowice – Zakopane w dniach 19-21 października (piątek-sobota-niedziela), jest już połowa grupy. Zapisy u ks. Czesława Walentowicza dzisiaj w zakrystii, w poniedziałek i wtorek na plebanii w godzinach kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy II szkoły podstawowej do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila. Zapraszamy również młodzież oraz dzieci na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę). Msza św., z udziałem młodzieży w każdy piątek o godz. 18.00 – po mszy spotkanie pod wieżą kościoła. Msza św., z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godz. 11.00 – po Mszy spotkanie pod wieżą kościoła. Szczegóły można uzyskać u ks. Kamila.
  8. W następną niedzielę ofiary do puszek przed kościołem na Caritas parafialną.