1. Msze św. dzisiaj i w następne niedziele będą odprawiane o godz. 6:30 i 18:00 tylko w kościele dolnym, natomiast o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 14:00 w obu kościołach naraz, do odwołania.
  2. Rekolekcje wielkopostne Kwarantanna z Jezusemw formie audio będą do wysłuchania,na stronie internetowej naszej parafii,konferencje będą się pojawiały przez 3 dni, zaczynając od dzisiaj.
  3. Z racji odwołania tradycyjnych rekolekcji, Msze św. w poniedziałek i wtorekzapisanena godz. 8:00 i 9:30 będą odprawiane o godz. 7:00, natomiast zapisane na 16:30 będą odprawiane o godz. 18:00.
  4. Uroczystość Zwiastowania NMP w środę 25 marca, Msze św. będą sprawowane o godz. 6:30,18:00 – dolny kościół, 8:00, 9:30, 16:30 – górny kościół (na dole w tym czasie zaplanowana spowiedź i adoracja). Jest to również Dzień Świętości Życia i Dzień duchowej Adopcji.
  5. Spowiedź wielkanocna w naszym kościele będzie, w dniach 25-26-27 marca, w godzinach 8:30 – 17:00 oraz 19:00-21:00, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, proponujemy zapisy przez stronę internetową parafii, w zakładce Spotkanie z Panem. W trakcie spowiadania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i Komunia Święta, udzielana co 30 minut.
  6. Pielgrzymka do Ziemi Świętej została przełożona na 15-22 października bieżącego roku, więcej informacji u ks. Czesława.
  7. Penitencjaria Apostolska „udziela odpustu zupełnego wiernym zarażonym koronawirusem, pozostającym w kwarantannie, w zakładach leczniczych i własnych domach /…/ jeśli z duszą wolną od jakiegokolwiek grzechu, zjednoczą się duchowo poprzez środki komunikacji z celebracją Mszy św., nabożeństwem Różańca, Drogi Krzyżowej lub innymi formami pobożności, albo jeśli przynajmniej odmówią Wierzę w Boga, Ojcze nasz oraz modlitwę do Błogosławionej Dziewicy Maryi, ofiarując tę próbę w duchu wiary w Boga i w miłości do braci./…/ Tym odpustem są objęci pracownicy służby zdrowia, członkowie rodzin i ci, którzy /…/ narażając się na ryzyko zarażenia, opiekują się pacjentami zakażonymi koronawirusem./…/ możliwość uzyskania odpustu zupełnego mają wszyscy wierni, którzy modlą się o zanik epidemii, ulgę w cierpieniu dla tych co chorują oraz życie wieczne dla tych, których Pan powołał do siebie, na Różańcu, odprawiając Drogę Krzyżową, uczestnicząc w Adoracji Eucharystycznej, przez pół godziny czytając Pismo Św. albo adorując Najświętszy Sakrament, odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego.