1. Dzisiaj już ostatnia niedziela Adwentu, zachęcamy wszystkich parafian do korzystania z sakramentu pokuty.Dzisiaj, jutro i pojutrze, będą spowiadali wszyscy nasi kapłani.
 2. W dzień Wigilii Bożego Narodzenia, nabożeństwa będą tylko z rana: 6.30 i 7.00. nie będzie Mszy św. wieczorem.
 3. Pasterka w Wigilię o godz. 24.00, w obu kościołach: górnym i dolnym. Taca w czasie pasterki na Fundusz Obrony Życia.
 4. W pierwszy dzień świąt 25 grudnia Msze św. będą tylko o9.30, 11.00 i 12.30. Nie będzie Mszy św. o 6.30, 8.00, 14.00 i 18.00.Boże Narodzenie obchodzimy przez całą oktawę, 8 dni jak jeden dzień, zachęcamy do udziału w liturgii, zwłaszcza wieczornej.
 5. 5.     Drugi dzień świąt – porządek nabożeństw jak w niedzielę, taca na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.
 6. W piątek 27 grudnia – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty – poświęcenie wina na wszystkich Mszach Świętych.
 7. Kancelaria parafialna w Wigilię i Święta Bożego Narodzeniabędzie nieczynna. W dniach 28 i 31 grudnia będzie nieczynna po południu.
 8. Poświęcone opłatki można nabywać po każdej Mszy św., na końcu kościoła. Świece Caritas po przeciwnej stronie. Zachęcamy do nabywania stroików p. Joanny przy opłatkach. Stroiki Przyjaciół Oblubieńca można nabywać przy wychodzeniu z kościoła. Młodzież rozdaje sianko na stół wigilijny za dobrowolną ofiarę, przeznaczoną na młodzież oazową.
 9. Program tegorocznej kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 10. Zachęcamy mieszkańców naszego osiedla, którzy jeszcze nie zapisali się do parafii,do zgłaszanie się, do zakrystii lub do kancelarii parafialnej.
 11. Arcybiskup Tadeusz Wojda zaprasza wszystkich do udziału w Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2020 roku. Najpierw o godz. 11.00 Msza św. w Katedrze, o godz. 12.15 spotkanie na dziedzińcu Pałacu Branickich i przejście do Katedry, w trzech grupach kontynentalnych: europejskiej, azjatyckiej i afrykańskiej.
 12.  Organizujemy akcję Paczuszka dla maluszka, zbieramy pieluszki, chusteczki i inne artykuły dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Supraślu i innych dzieci. To wszystko można składać przy choince, przy ołtarzu Jezu ufam Tobie, do 2 lutego. Z choinki można wziąć do domu bombki z informacjami.