1. Dzisiaj Niedziela Wielkiej Nocy – Msze św. o godz. 9.30, 11.00, 12.30 i 14.00. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny – porządek nabożeństw niedzielny. Taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez całą oktawę (8 dni), zachęcamy wszystkich parafian do udziału w codziennej liturgii, zwłaszcza o godz. 18.00.
  4. W następną niedzielę (Przewodnią) – Święto Miłosierdzia Bożego, można uzyskać odpust zupełny i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  5. Przewodniczący Episkopatu Polski Abp. Stanisław Gądecki zwraca się z prośbą do wszystkich wierzących o pomoc w odbudowie Katedry Notre- Dame w Paryżu przez udział w akcji sms – owej lub wpłaty na konto Caritas Polska.
  6. Ksiądz Proboszcz zaprasza przedstawicieli wszystkich grup parafialnych na spotkanie w dniu 29 kwietnia br., w sali ks. Stanisława Wojno o godz. 19.00.
  7. Serdecznie zapraszamy młodzież uczącą się, studiującą i pracującą na tzw. „Młodzieżowe piątki”. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się spotkanie w salce pod wieżą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 maja. Szczegóły na plakatach oraz u ks. Kamila.
  8. Wszystkim parafianom i gościom składamy najlepsze życzenia: radości ze Zmartwychwstania Jezusa, odczuwania Jego obecności w każdym dniu życia, błogosławionych świąt, wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa.