1. I Komunia Święta dzisiaj o godz. 11:00 w kościele górnym, Msza św. dla parafian o godz. 11:00 dzisiaj w kościele dolnym, Biały Tydzień w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18:00 w kościele górnym.
 2. Spotkanie młodzieży przystępującej do bierzmowania 1 października, tj. obecnych uczniów klas ósmych i pierwszych szkół średnich, oraz ich rodziców, dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 w dolnym kościele. 
 3. Katechezę przedmałżeńską rozpoczynamy dzisiaj Mszą św. o godz. 18:00, po Mszy św. spotkanie w sali ks. Wojno. Nie ma wcześniejszych zapisów, w trakcie spotkań prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych.
 4. Zapraszamy na katechezy parafialne, w każdą środę po Mszy św. o godz. 18:00.
 5. Na życzenie parafian i gości, bardzo prosimy osoby prowadzące modlitwy, przed Mszą św. o godz. 18:00, aby od godz. 17:45, była już absolutna cisza.
 6. Czterdziestogodzinne nabożeństwo, rozpoczynamy w następną niedzielę –  27 września, poprowadzi je ks. Bogusław Zieziula, proboszcz z Ignatek, który będzie zbierał ofiary do puszek na budowę kościoła.
 7. Osoby chętne do pomocy w zbiórce żywności w sklepach, prosimy o zgłaszanie się do Caritas parafialnej w ten czwartek od godz. 16:00.
 8. Procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki, z Miłosierdzia Bożego do Katedry w niedzielę – 27 września,po Mszy św. o godz. 15:00. Msza św. za mieszkańców Białegostoku, w poniedziałek – 28 września br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.
 9. Zapraszamy wszystkich chłopców, chętnych do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii, więcej szczegółów i zapisy u ks. Kamila.
 10. Zapraszamy dzieci oraz młodzież na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę), w każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00, pod wieżą kościoła, więcej szczegółów u ks. Kamila.
 11. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Różanegostoku w sobotę, 3 października br., dojazd indywidualny, rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenieMszą św. o godz. 12.00.
 12. Bardzo prosimy o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.