1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu zakończenie kolędy. W poniedziałek 3 lutego odwiedzimy mieszkańców bloków: Słonecznikowa 5, 7, 11, 17, 21, 23, we wtorek 4 lutego: Słonecznikowa   25, 27, 29, 31, 33, 35.
  3. W tygodniu w liturgii: w poniedziałek – 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja, w środę 5 lutego wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo chleba, wody i soli. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.
  5. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św. za tydzień 9 lutego, po Mszy św. o godz. 11.00.
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I szkoły podstawowej do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila.
  7. Zapraszamy dzieci oraz młodzież na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę). Spotkania z udziałem dzieci w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w salce pod wieżą, a z udziałem młodzieży również w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00, ale w salce pod zakrystią. Szczegóły można uzyskać u ks. Kamila.
  8. Ks. Czesławskraca do 2 dni program pielgrzymki na Białoruś, teraz bez paszportu i bez wizy, w niższej cenie. Zapisy dzisiaj w zakrystii, w środę i czwartek w kancelarii. Spotkanie pielgrzymów do Ziemi Świętej w niedzielę 15 marca, po Mszy św. o godz. 9.30, obecność obowiązkowa.
  9.  Organizujemy nową pielgrzymkę autokarową Sanktuaria Polski Południowej: Kraków, Kalwaria, Ludźmierz, Tarnów, Tuchów, Tyniec,Odporyszów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane w dniach 28-31 maja br. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i na stronie parafii, zapisy u ks. Czesława w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii.
  10. Dziękujemy za pomoc okazaną dzieciom z Domu Samotnej Matki, dzisiaj kończymy zbiórkę Paczuszka dla maluszka.
  11. Zachęcamy do nabywania świec gromnicznych na korytarzu, przed zakrystią, a także najnowszego numeru Rycerza Niepokalanejoraz czasopisma Drogi miłosierdzia, gdzie przeczytamy o bł. Michale Sopocko w 45 rocznicę jego śmierci.