1. Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 11.00, Biały Tydzień od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  2. Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych w piątek 24 maja, Msze św. jak w dzień powszedni.  
  3. Tegoroczna Pielgrzymka kobiet do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie w sobotę, 25 maja, wyjście z Katedry białostockiej o godz. 14.00, zakończenie Mszą św. w Świętej Wodzie o godz. 18.00.
  4. Rozpoczęła się ogólnopolska akacja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły, w cele zbudowania duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków, zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na stronie internetowej   http://www.darna100.pl
  5. W dniach 15-16 czerwca organizowana jest III Rowerowa Pielgrzymka do Różanegostoku, zapisy przez internet – na stronie www.rozanostocka.pl, koszt pielgrzymki 40 zł., liczba miejsc ograniczona.
  6. Ks. Czesław Walentowicz zaprasza na nową pielgrzymkę autokarową Wilno – Kowno w dniach 14 – 15 września (sobota-niedziela), program na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  7. Papież Franciszek oficjalnie zezwolił na organizowanie pielgrzymek do Medjugorie, mamy jeszcze miejsca na pielgrzymkę w dniach 21-28 września br., zapisy w kancelarii parafialnej w każdy czwartek i piątek.