1. Dziś po Mszy o 11:00 spotkanie klas III i VIII przed bierzmowaniem.
  2. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP we wtorek 19 marca, Msze św. jak w dzień powszedni.
  3. Ks. Czesław Walentowicz zaprasza na nową pielgrzymkę autokarowa: Warszawa – Licheń – Niepokalanów w dniach 11-12 maja br.
  4. Mamy już połowę grupy na pielgrzymkę autokarową – Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 września, zapisy w niedzielę w zakrystii, w czwartki i piątki w kancelarii parafialnej, przy zapisie potrzebny jest dowód osobisty i zaliczka.
  5. Spotkanie pielgrzymów przed wyjazdem do Ziemi Świętej w niedzielę – 31 marca, po Mszy św. o godz. 9.30 w sali ks. Wojno, obecność obowiązkowa.
  6. Premiera filmu o św. Faustynie pt. Miłość i Miłosierdzie, z udziałem reżysera i aktorów, 28 marca 2019 roku o godz. 18.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1. Bilety do nabycia w kasach Opery i przez internet.
  7. Zachęcamy do zabierania do domu torebek Samarytanek, dla najbiedniejszych na święta, po napełnieniu, prosimy o przyniesienie ich do kościoła.
  8. Zapraszamy chętnych do pomocy ludziom, w formie wolontariatu parafialnej Caritas, spotkanie w czwartek – 21 marca o godz. 16.00.
  9. W następną niedzielę, zbiórka do puszek Caritas.