1. Święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski, we środę – 18 września, zachęcamy do modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców zwłaszcza podczas Mszy św. o godz. 18.00; święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w sobotę 21 września; kwartałowe dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców w środę, piątek i sobotę.
 2. Pielgrzymka do Medjugorie wyjeżdża w sobotę, 21 września po Mszy o godz. 5.30, z parkingu, przy ul Słonecznikowej 8.
 3. Spotkanie zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca w sali przy Katedrze białostockiej (od strony zakrystii) w sobotę, 21 września 2019 roku o godz. 10.00.
 4. W następną niedzielę w naszej parafii rozpoczynamy katechezę przedmałżeńską. Nie ma żadnych zapisów wstępnych, zapraszamy młodzież na Mszę św. o godz. 18.00, a po zakończeniu na spotkanie w sali ks. Stanisława Wojno, wejście od ul. Ks. Jerzego Popiełuszki.
 5.  Pielgrzymka Rowerowa do Sokółki odbędzie się w niedzielę 22 września, zapisy przez stronę internetową www.rozanostocka.pl
 6. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Różanegostoku – 5 października – pierwsza sobota/, zapisy u zelatorek.
 7. Zapraszamy wszystkich chłopców, od klasy drugiej szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszej parafii, szczegóły i zapisy u ks. Kamila.
 8. Zapraszamy dzieci na Msze św. niedzielne o godz. 11.00, a po Mszy św. na spotkania Oazy Dzieci Bożych w salce pod wieżą. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Kamila.
 9. Zapraszamy dzieci do scholii parafialnej Promyki Miłości, zapisy u p. Mariusza – naszego organisty.
 10. Serdecznie zapraszamy młodzież uczącą się, studiującą i pracującą na tzw. „Młodzieżowe piątki”. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:00, po której odbędzie się spotkanie w salce pod wieżą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 września. Szczegóły na plakatach oraz u ks. Kamila.
 11. Tylko 9.30 i 11.00 – dziś ministranci rozprowadzają za dobrowolną ofiarę cudowne medaliki i książki o św. Bernadecie. Złożone ofiary są przeznaczone na wyposażenie kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. 
 12. Pierwsze powakacyjne spotkanie wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca – w następny poniedziałek 23 września po Mszy św. o godz. 18:00 w dolnym kościele. Zapraszamy także do wspólnoty nowe osoby, które chcą pogłębić swoją relację z Bogiem i poszerzyć wiedzę religijną.
 13.  Zbiórka żywności w Biedronce „Kromka dla sąsiada” odbędzie się 20 i 21 września. Również w naszej parafii organizowana jest akcja zbiórki żywności pt. „Torba Samarytanka”. Torby na żywność można wziąć przy ołtarzu.