Dzisiaj w naszej parafii serdecznie witamy księży Pallotynów, którzy wspólnie z nami się modlą i głoszą słowo Boże.

Ofiary zbierane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z wymianą pieca gazowego i modernizacją instalacji ogrzewającej zaplecze kościoła (sale spotkań, zakrystia, kancelaria). Bóg zapłać za złożone ofiary.

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele.
  2. Ponawiamy zaproszenie na różaniec codziennie o godz. 17.30, dzieci w środę o 17.00.
  3. Pielgrzymka Szlakiem Papieskim wyjeżdża w piątek 19 października o godz. 6.00 z parkingu przy ul. Słonecznikowej.
  4. Triduum Różańcowe odbędzie się w kościele pw. Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku w dniach 19 – 21 października br.
  5. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza serdecznie na Dzień Skupienia Przyjaciół Seminarium w sobotę 20 października o godz. 10.00.
  6. Zapraszamy dzieci chętne na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w naszej parafii 27 października (sobota) w godz. 19:00-21:00 w sali ks. Wojno. Szczegóły na plakatach lub u ks. Kamila.
  7. Osoby potrzebujące pomocy wolontariusza można zgłaszać do kancelarii.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na Caritas parafialną. Zapraszamy do Caritas osoby chętne do pomocy potrzebującym.
  9. Zachęcamy do zgłaszania imion zmarłych na żałobne wypominki. W tym roku każdy kapłan po wypominkach będzie odprawiał Mszę św. za zmarłych. Kartki są wyłożone na stoliku na środku kościoła.
  10. Dzisiaj Dzień Papieski, przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży najbiedniejszej z najzdolniejszej, za wszystkie ofiary niech Bóg wam wynagrodzi.  .