1. Dzisiaj rozpoczynamy X Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. W tygodniu kwartałowe dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców,
 2. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w poniedziałek – 14 września, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, w piątek wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży polskiej, porządek nabożeństw jak w dzień powszedni. 
 3. Spotkanie katechetów w poniedziałek 14 września o godz. 17:00, na plebanii.
 4. Kancelaria parafialna we wtorek po południu, będzie nieczynna z racji konferencji dekanalnej.
 5. Od środy rozpoczynamy katechezy parafialne, po Mszy św. o godz. 18:00.
 6. I Komunia Święta w niedzielę – 20 września o godz. 11:00 w kościele górnym. Msza św. dla parafian o godz. 11:00 w kościele dolnym.
 7. Biały Tydzień w dniach 21-22-23 września o godz. 18:00, w kościele górnym.
 8. Na życzenie parafian i sgości odwiedzających nasz kościół, bardzo prosimy osoby prowadzące modlitwy, przed Mszą św. o godz. 18:00, aby od godz. 17:45, była już absolutna cisza.
 9. Spotkanie zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca w sobotę, 19 września, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze białostockiej.
 10.  Spotkanie przystępujących do bierzmowania 1 października, tj. obecnych uczniów klas ósmych i pierwszych szkół średnich, oraz ich rodziców – za tydzień w niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 12:30 w dolnym kościele. 
 11.  Katechezę przedmałżeńską rozpoczynamy 20 września Mszą św. o godz. 18:00, po Mszy św. spotkanie w sali ks. Wojno. Nie ma wcześniejszych zapisów, w trakcie spotkań prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych.
 12.  Zapraszamy wszystkich chłopców, chętnych do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii, więcej szczegółów i zapisy u ks. Kamila.
 13.  Zapraszamy dzieci oraz młodzież na spotkania Ruchu Światło Życie (Oazę), w każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00, pod wieżą kościoła, więcej szczegółów u ks. Kamila.
 14.  Zapraszamy do zwiedzania wystawy z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w Kaplicy Ostrobramskiej w dolnym kościele.
 15.  Zachęcamy do nabywania wrześniowego numeru Rycerza Niepokalanej.  
 16.  Bardzo prosimy o zasłanianie ust i nosa oraz o zachowanie odległości.
 17.  Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rehabilitację naszej parafianki Karoliny, która uległa ciężkiemu wypadkowi, niech Bóg wynagrodzi waszą ofiarność.

Redakcja ogłoszeń: ks. Czesław