1. Dzisiaj procesja różańcowa z kościoła NMP z Guadelupe do naszego kościoła, z aktem zawierzenia NMP, rozpoczęcie procesji po Mszy odprawianej o godz. 18.00 w kościele NMP z Gudalupe.
  2. Jutro 14 października – Dzień Edukacji Narodowej, módlmy się za wszystkich nauczycieli, katechetów i wychowawców, zapraszamy na modlitwę zwłaszcza podczas Mszy św. o godz. 18.00
  3. Ponawiamy zaproszenie na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, dla dzieci w czwartki o 17.00.
  4. Przed nami listopad, czas szczególnej pamięci o zmarłych, imiona i nazwiska zmarłych na żałobne wypominki, można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Specjalne kartki są wyłożone na stolikach, w kościele dolnym na środku kościoła, w kościele górnym pod chórem.
  5. Wypominki w tym roku będą odprawiane od 2 do 7 listopada o godz. 17.00, a po nich Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach. 
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas 7 i 8 – za tydzień w niedzielę 20 października po Mszy św. o godz. 11:00 w dolnym kościele.
  7. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 13-20 kwietnia 2020 roku. Zapisy u ks. Czesława Walentowicza, już od dzisiaj: w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii parafialnej w godz. 8.00-9.00 lub 16.00-17.45. Trzeba być osobiście z paszportem, jeśli ważny i zaliczką. Musimy szybko zebrać zaliczkę na bilety lotnicze.
  8. Zapraszamy dzieci chętne na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w naszej parafii 26 października (sobota) w godz. 19:00-21:00 w sali ks. Wojno. Szczegóły na plakatach lub u ks. Kamila.
  9. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 43 przy ul Stromej prosi o wsparcie projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2020.  W ramach projektu zostanie poprowadzona ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Marczukowskiej do basenu i Miasteczka Ruchu Drogowego przy szkole, a także zostanie zamontowane źródełko z bieżącą wodą oraz wiata przeciwsłoneczna. W związku z tym po Mszy św. przy wyjściu z kościoła będzie można poprzeć projekt przy przygotowanych przez uczniów stolikach. Dziękujemy za każdy głos.
  10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia dla najzdolniejszej młodzieży.