1.  Dzisiaj taca przeznaczona jest na prace remontowo-budowlane prowadzone w parafii, za wszystkie ofiary niech Bóg wam hojnie wynagrodzi.
  2. Dzisiaj 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości, dziękujmy Bogu za ten wspaniały dar wolności, nie ustawajmy w modlitwie za Ojczyznę, by zawsze była wolna i rozwijała się w pokoju. Zachęcamy do podejmowania różnych dobrych postanowień w intencji Ojczyzny. Dzisiaj główna uroczystość podczas Mszy św. o godz. 11:00. Wyrazem wspólnego świętowania w całej archidiecezji będzie bicie dzwonów w wszystkich kościołach o godz. 12:00.
  3. Zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 w dolnym kościele.
  4. Państwu Bożennie i Jerzemu Białokozowiczom składamy wyrazy podziękowania za dar ołtarza – kielich mszalny przygotowany specjalnie w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.
  5. Dziękujemy wszystkim uczestnikom czuwania modlitewnego w intencji Ojczyzny w Wigilię 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
  6. Poświęcenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11:00, a po Mszy św. spotkanie uczniów klas VII w kościele dolnym.
  7. Zaczynamy katechezę parafialną, pierwsze spotkanie w tym tygodniu w środę – 14 listopada – po Mszy św. o godz. 18:00 w dolnym kościele, zapraszamy.
  8. Dzień naszej Parafii w Nowennie do MB Matki Miłosierdzia w czwartek – 15 listopada w Katedrze Białostockiej o godz. 18:00, zachęcamy do udziału.
  9. Uroczystość MB Matki Miłosierdzia – Patronki Archidiecezji w piątek – 16 listopada. Msze św. jak w dzień powszedni, w ten piątek nie obowiązuje post.
  10. Zachęcamy małżeństwa z naszej parafii do włączania się w Ruch Domowego Kościoła, więcej informacji i zapisy u ks. Tomasza.
  11. Spotkanie zelatorów oraz członków kół Żywego Różańca odbędzie się w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Matki Miłosierdzia, 16 listopada br. o godz. 16.00 w sali przy katedrze. Po spotkaniu, o godz. 17.15 wspólna modlitwa różańcowa w katedrze, a o godz. 18.00 Msza Święta.