1. Msza św. z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego będzie sprawowana w poniedziałek, 18 marca br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej.
  2. W środę – 13 marca – 6 rocznica wyboru papieża Franciszka, w tym dniu otoczmy go naszą modlitwą.  
  3. Zaproszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie żale w środę i niedzielę o 17.30.
  4. ks. Czesław Walentowicz zaprasza na pielgrzymkę autokarową – Medjugorie i Chorwacja w dniach 21-28 września, program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń, przy kancelarii i na stronie internetowej parafii. Zapisy w niedzielę w zakrystii, w czwartki i piątki w kancelarii parafialnej, przy zapisie potrzebny jest dowód osobisty i zaliczka.
  5.  Ks. Kamil Ciulkin zaprasza na rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży w nowopowstałym Domu Rekolekcyjnym w Bogdankach w dniach 29-31 marca. Zapisy i szczegóły u księdza Kamila.
  6. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Blachnickiego w Białymstoku, przy ul. Transportowej 2 (Nowe Miasto), ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020 do klasy I oraz do klas wyższych.
  7. Na początku Wielkiego Postu, módlmy się o owocne przeżycie tego okresu.