1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu i pierwsza niedziela miesiąca, a także Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy wyklętych.
 2. W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, różaniec z rozważaniem po Mszy św. o godz. 18:00.
 3. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św., dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00.
 4. Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, patrona Metropolii Białostockiej, odpust w parafii św. Kazimierza na Dziesięcinachw środę 4 marca.
 5. Rozpoczynamy cykl katechez parafialnych na temat: 5 warunków sakramentu pokuty. Pierwsza katecheza – rachunek sumienia – w środę 4 marca po Mszy św. o godz. 18:00.
 6. W czwartek, po Mszy św. o godz. 18:00, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17.30, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00. Gorzkie żale w środę i niedzielę o 17.30.
 8. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci będą w dniach 16-17-18 marca, a dla dorosłych w dniach 22-23-24-25 marca, prosimy już teraz tak zaplanować swoje zajęcia, aby móc uczestniczyć w rekolekcjach.
 9.  Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I szkoły podstawowej, do powiększenia grona ministrantów w naszej parafii. Zapisy i szczegóły u ks. Kamila.
 10. Ks. Kamil zaprasza Panów, na spotkanie organizacyjne, którzy chcą należeć do grupy ministrantów seniorów przy naszej parafii, 8 marca (w niedzielę) o godz. 12.00 w salce pod zakrystią.
 11. Na pielgrzymkę na Białoruś w dniach 9-10 maja (sobota-niedziela), mamy już ponad połowę grupy, w programie: Grodno, Stare Wasiliszki, Lida, Wsielub, Nowogródek. Zapisy u ks. Czesława w niedziele w zakrystii, w środy i czwartki w kancelarii.
 12. Uroczystości dziękczynne za ocalenie Białegostoku, w 31 r. katastrofy pociągu przewożącego chlor, w następny poniedziałek 9 marca, rozpoczną się przy Krzyżu w miejscu katastrofy, przy ul. Poleskiej o godz. 16:30,procesją do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Msza św. w sanktuarium o godz. 18:00.
 13. Zachęcamy do nabywania marcowego numeru Rycerza Niepokalaneji Dróg Miłosierdzia, gdzie przeczytamy o wielkopostnych wyzwaniach, spowiedzi bez formułki i jak wychowywać?