1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek nabożeństw nie-dzielny, z racji uroczystości dzisiaj post nie obowiązuje,
2. Jutro – 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, za-praszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30 o 18.00.
3. Kancelaria parafialna dzisiaj i jutro będzie nieczynna.
4. Z racji wypominek, w sobotę nie będzie różańca po Mszy św. o godz. 18.00.
5. Wypominki w tym roku będą od 2 do 7 listopada o godz. 17,00, a po nich Msza św. za zmarłych czytanych w wypominkach.
6. Imiona i nazwiska zmarłych na wypominki, można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Specjalne kartki są wyłożone na stolikach, na kościele.
7. Zachęcamy do zdobywania odpustów zupełnych za zmarłych w dniach od 1 do 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji, jaką ma Ojciec św. dla całego Kościoła. W pozostałe dni roku, można uzyskać odpust cząstkowy.
8. Spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św., w niedzielę – 3 listopada po Mszy św. o godz. 11.00.
9. Zachęcamy do nabycia parafialnego kalendarza ściennego na rok 2020 r. Kalendarz jest duży, przejrzysty i praktyczny. Wewnątrz znajdziemy zdjęcia ukazujące pracę duszpasterską z całego roku, a także zostały w nim zaznaczone uroczystości i dni świąteczne. Ofiara za kalendarz jest dobrowolna, a całkowity koszt ze sprzedaży przeznaczony jest na cele duszpasterskie dzieci i młodzieży z naszej parafii. Za każdą ofiarę ser-decznie dziękujemy. Kalendarz można nabyć przy wyjściu z kościoła lub w kancelarii parafialnej.
10. Pielgrzymka do Torunia na 28 rocznicę powstania Radia Maryja, jest organizowana na 7 grudnia, zapisy pod telefonem 504 564 590, więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
11. Zachęcamy do zabierania do domu bezpłatnie najnowszego numeru czasopisma Dobre nowiny.