1. Dzisiaj przez cały dzień aż do północy można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie lub odmówienie hymnu do Ducha św.: O Stworzycielu Duchu przyjdź w kościele lub w kaplicy.
  2. W poniedziałek 1 czerwca święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o godz. 6:30, 7:00 i 18:00. Jutro będzie dodatkowa Msza św. składkowa za zmarłych polecanych miłosierdziu Bożemu przy składaniu ofiary na tacę o godz. 8.00.
  3. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które w dni powszednie będą odprawiane po Mszy św. o godz. 18:00, w niedziele o godz. 17:30.
  4. Z dniem 25 maja br. wygasła dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.Zachęcamy do ponownego podjęcia regularnego uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.w kościele i unikania grzechu ciężkiego związanego z jej opuszczaniem. Należy zachować odległość2m oraz zakrywanie ust i nosa. Tylko do końca czerwca osoby w podeszłym wieku lub z objawami infekcji, mogą uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej przez media.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00. 
  6. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, prosimy o modlitwę w intencji księży pracujących w naszej parafii.
  7. W następną niedzielę 7 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej oraz zakończenie okresu spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej, zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili do wypełnienia tego obowiązku.
  8. Spowiedź i Komunia św. chorych w ich domach w sobotę – 6 czerwca, od godz. 8:00, adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, po nabożeństwach lub w godzinach pracy kancelarii.
  9. Od następnej niedzieli – 7 czerwca br., Msze św. w niedzielę będą odprawiane: o godz. 6:30 tylko w kościele dolnym, następne o godz.: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00 i 18:00 tylko w kościele górnym.
  10. Zachęcamy do zabierania do domu najnowszego numeru czasopisma Dobre nowiny, poświęconego rodzicom św. Jana Pawła II.