1. Dzisiaj Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków, prośmy Boga o bezpieczeństwo na naszych drogach, módlmy się za kierowców i wszystkich podróżujących.
  2. Dzisiaj również III Światowy Dzień ubogich, a 21 listopada Dzień Dobroczynności, w związku z tym Caritas Archidiecezji Białostockiej prosi o przynoszenie do zakrystii lub do kancelarii nowych koców, nowych butów męskich i nowej bielizny do 29 listopada.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania klas 7-8 dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele dolnym.
  4. Parafialne katechezy środowe zostają zawieszone, do odwołania. 
  5. We czwartek 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania NMP, a w piątek wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, patronki chórów kościelnych. Módlmy się w tym dniu za p. Mariusza Horoszkonaszego organistę, członków chóru parafialnego i scholii dziecięcej.
  6. W następną niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – wtedy na każdej Mszy św. dokonamy aktu oddania się Chrystusowi Królowi Wszechświata. Osoby zainteresowane przygotowaniem do tego wydarzenia, zapraszamy na Msze św. w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.
  7. Ks. Czesław Walentowicz zaprasza na pielgrzymkę na Maltę, w dniach 6-13 czerwca (długi weekend), mamy już ponad połowę grupy. Zapisy dzisiaj w zakrystii, w środę i czwartek w kancelarii.
  8. Przy wychodzeniu z kościoła zachęcamy do nabywania naszego parafialnego kalendarza, składane ofiary są przeznaczone na dzieci i młodzież.
  9. Zachęcamy do nabywania najnowszego numeru czasopisma Drogi miłosierdzia, tym razem o świętości i życiu wiecznym.