2 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

ul. Skrajna 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14           

4 stycznia (sobota) od godz. 13:00 (Zjazd kolędowy)

ul. Skrajna 15, 16

ul. Witosa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 18

6 stycznia (poniedziałek) z racji na Uroczystość Objawienia Pańskiego nie kolędujemy

7 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

ul. Witosa 17, 19, 19A, 21, 23, 25, 26

8 stycznia (środa) od godz. 16:00

ul. Witosa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24

9 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

ul. Witosa 28, 30,

ul. Marczukowska

ul. Stroma 1,1E, 1F, 5, 7, 9

10 stycznia (piątek) od godz. 16:00

ul. Stroma 11, 13, 15, 17, 19, 21

11 stycznia (sobota) od godz. 10:00

ul. Stroma 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41

13 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

ul. Stroma 43, 45, 18, 20, 22, 24, 32

14 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

ul. Stroma 28, 30, 34

ul. Sikorskiego 12

15 stycznia (środa) od godz. 16:00

ul. Sikorskiego 2, 14

16 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

Sikorskiego 4, 6A, 8, 10, 14A, 16 

17 stycznia (piątek) od godz. 16:00

ul. Sikorskiego 6, 18, domy jednorodzinne przy cerkwi

18 stycznia (sobota) od godz. 10:00

ul. Sikorskiego 20, 22, 24, 26, 28, 30

ul. Upalna – 5A, 7, 16, domy jednorodzinne, 

20 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

ul. Upalna 7A, 9, 11, 13, 15, 18, 20

21 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

ul. Upalna 22, 24, 30, 32, 34, 48, 50,               

22 stycznia (środa) od godz. 16:00

ul. Upalna 52, 54, 56, 60, 62, 70

23 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

ul. Upalna 76, 80, 86, 88, 90, 92, 94

24 stycznia (piątek) od godz. 16:00

ul. Upalna 64, 66, 68, 72, 74, 78, 82

25 stycznia (sobota) od godz. 10:00

ul. Upalna 96

ul. Różana 1, 2, 3,

27 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

ul. Różana 4, 6, 7, 8, 9, 13, 15

ul. Zielonogórska 3

28 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

ul. Zielonogórska 5, 7, 9, 15, 17, 19

29 stycznia (środa) od godz. 16:00

Rumiankowa 1, 2, 5, 9, 10

30 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

ul.  Rumiankowa  4, 8, 14, 16,18, 20, 22

31 stycznia (piątek) od godz. 16:00

ul. Rumiankowa  19, 21, 23, 24, 25, 27

1 lutego (sobota) od godz. 10:00

ul. Rumiankowa  29, 31, 33

ul. Lniana 4, 6, 12, 16, 18, 20, 22, domy jednorodzinne

3 lutego (poniedziałek) od godz. 16:00

ul. Słonecznikowa 5, 7, 11, 17, 21, 23

4 lutego (wtorek) od godz. 16:00

ul. Słonecznikowa   25, 27, 29, 31, 33, 35

SZCZEGÓŁOWY PLAN KOLĘDY   

2 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul. Skrajna 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
TR 1-23 1-22
AB 1-20 2-20
PM 1-20 1-20
AS 1-15 11  3-24
JF 3-15 13   1-42
KC 10 
12 
1-15
4-14
14  1-22

4 stycznia (sobota) od godz. 13:00 (Zjazd kolędowy dla księży)

  • ul. Skrajna 15, 16
  • ul. Witosa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 18
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
KC 15 1-38 16  3-14
AS 1 1-20 1-20
TR 5 1-20 1-20
AB 9 1-20 11  1-20
JF 15 1-41    
CW 15 42-57 18  1-15

6 stycznia (poniedziałek) z racji na Uroczystość Objawienia Pańskiego nie kolędujemy

7 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Witosa 17, 19, 19A, 21, 23, 25, 26
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
  KC 17 1-20 19A 2-20
CW 17  22-55    
AB 19  2-20 26  2-16
AS 21  2-36    
PM 23  1-20 25  Pawilony  
JF 23 21-65    

8 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Witosa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 24
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
AB 1-17 1-22
TR 2-15 1-16
CW 10  5-15 12  2A-23
PM 14  2-32    
KC 16  1-16 24  1-32
AS 20  1-24    

9 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul. Witosa 28, 30,
  • ul. Marczukowska
  • ul. Stroma 1,1E, 1F, 5, 7, 9
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
CW 28 3-40    
KC 30 1-39    
TR Marczukowska domy 1, 1E, 1F  
PM 5 1-36    
 JF 7 1-35    
 AS   9 1-35    

10 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Stroma 11, 13, 15, 17, 19, 21
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
TR 11 1-35    
AB 13 3-45    
JF 15 1-35    
KC 17 2-34    
PM 19 11-40    
CW 19 1-10 21 1-14

11 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul. Stroma 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
AB 23  2-18 25  2-19
AS 27  1-30    
JF 29  1-16 31  3-16
TR 35  3-20 39  3-19
CW 37  1-30    
KC 41  1-35    

13 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul. Stroma 43, 45, 18, 20, 22, 24, 32
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
AS 43  3-28 45  8-18
CW 18  1-36    
JF 20  1-18 22  1-16
AB 22  17A-35 24  42-55
PM 24  2-39    
TR 32  2-29    

14 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Stroma 28, 30, 34
  • ul. Sikorskiego 12
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
PM 28   2-30    
AS 28   30A-55    
KC 30   1-30    
CW 30   31-55 34 52-65
TR 34   2-50    
AB 12   1-30    

15 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Sikorskiego 2, 14
ksiądz Blok Nr domu
AS 2 – 1 kl. 1-22A
KC 2 – 2 kl. 26-66,177
TR 2 – 3 kl. 67-88
JF 2 – 4 kl. 90-132
PM 2 – 5 kl. 134-176
AB 14   2-30

16 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • Sikorskiego 4, 6A, 8, 10, 14A, 16
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
AB 4 – 1kl. 2-43    
CW 4 – 2kl. 47-63 6A paw. 1-15
PM 4 – 3kl. 68-108    
AS 8 1-20 14 A 1-20
KC 10 1-27    
TR 10 31-40 16 1-30

17 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Sikorskiego 6, 18, domy jednorodzinne przy cerkwi
ksiądz Blok Nr domu
KC 6 – 1kl. 1-22, 177 Domy przy cerkwi  
AB 6 – 2kl. 23-66, 178  
PM 6 – 3kl. 68-88,182  
CW 6 – 4kl. 90-130, 184  
TR 6 – 5kl. 133-176, 185  
JF 18   6-29  

18 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul. Sikorskiego 20, 22, 24, 26, 28, 30
  • ul. Upalna – 5A, 7, 16, domy jednorodzinne, 
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
KC 20   1-24 22   1-16
CW 24   1-24 30   1-17
PM 26   2-24 28   1-18
TR Domy     16   3-20
AS 5A   1-29    
JF 7   1-36    

20 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul. Upalna 7A, 9, 11, 13, 15, 18, 20
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
TR 7A   7-36    
AB 9   1-26    
AS 11   1-48    
CW 13   2-47    
PM 15   1-42    
JF 18   1-21 20   1-17

21 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Upalna 22, 24, 30, 32, 34, 48, 50,
Ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
JF 22   1-22    
AB 24   1-22    
AS 30   1-17A    
PM 32   2-17 34   1-19
CW 48   1-35    
KC 50   2-34    

22 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • ul. Upalna 52, 54, 56, 60, 62, 70
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
CW 52 2-35    
AB 54 2-35    
TR 56 4-36    
KC 60 2-28    
PM 62 1-24    
JF 62 25-41 70 1-16

23 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul. Upalna 76, 80, 86, 88, 90, 92, 94
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
PM 76 1-19 80 1-17
JF 80 20-45 92 4-15
KC 86 1-39    
TR 88 3-22 90 2-16
AS 94 1-28    

24 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Upalna 64, 66, 68, 72, 74, 78, 82
ksiądz Blok Nr domu blok Nr domu
KC 64 5-43    
TR 66 1-34    
PM 68 2-31 74 6-16
JF 72 1-27a    
AS 72 29-46 78 1-16
AB 82 1-28    

25 stycznia (sobota) od godz. 10:00

  • ul. Upalna 96
  • ul. Różana 1, 2, 3,
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
TR        96 – 1 kl. 2-44,111    
AB 96 – 2kl. 45-66,113    
CW 96 – 3kl. 67-114    
JF 1 2-20 3 1-10
AS 3 11-30    
KC 2 1-21 3 31-45

27 stycznia (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul. Różana 4, 6, 7, 8, 9, 13, 15
  • ul. Zielonogórska 3
Ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
AB 4 2-20 6 1-11
AS 7 1-19 9 1-19
TR 8 2-19 13 3-10
JF 13 11-34 15 2-14
CW 3 2-25,57    
PM 3 26-54    

28 stycznia (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Zielonogórska 5, 7, 9, 15, 17, 19
ksiądz blok  Nr domu blok Nr domu
AB 5 1-19 7 35-43
JF 7 1-33    
CW 9 13-51    
PM 9 2-10 15 2-20
TR 17 1-30    
KC 19 2-37    

29 stycznia (środa) od godz. 16:00

  • Rumiankowa 1, 2, 5, 9, 10
Ksiądz Blok Nr domu Blok Nr domu
AB 1 1-39    
AS 1 41-52 5   1-20
JF 9 1-40    
TR 9 41-53 10 1-20
KC 2 1-29    
PM 2 32-50    

30 stycznia (czwartek) od godz. 16:00

  • ul.  Rumiankowa  4, 8, 14, 16,18, 20, 22
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
KC 4 1-20 8 1-9
CW 8 12-59    
TR 14 2-30    
JF 14 32-38 16 1-20
AS 18 2-20 22 3-18
PM 20 1-30    

31 stycznia (piątek) od godz. 16:00

  • ul. Rumiankowa 19, 21, 23, 24, 25, 27
ksiądz  blok Nr domu blok Nr domu
AB 24 2-25    
AS 24 26-46    
JF 19 1-30    
KC 21 1-24    
CW 23 1-20    
TR 25 1-19 27 1-19

1 lutego (sobota) od godz. 10:00

  • ul. Rumiankowa 29, 31, 33
  • ul. Lniana 4, 6, 12, 16, 18, 20, 22, domy jednorodzinne
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
JF 29 1-19 33 2-20
AB 31 1-35    
AS Domy   12 1-20
CW 4 1-25 6 1-20
PM 16 3-25 20 1-19
KC 18 1-28 22 1-18

3 lutego (poniedziałek) od godz. 16:00

  • ul. Słonecznikowa 5, 7, 11, 17, 21, 23
ksiądz blok Nr domu  blok Nr domu
TR 5 1-24 7 1-19
AB 11 3-25    
CW 17 1-32    
PM 17 33-47 23 5-20
AS 21 1-16    
JF 21 17-36    

4 lutego (wtorek) od godz. 16:00

  • ul. Słonecznikowa   25, 27, 29, 31, 33, 35
ksiądz blok Nr domu blok Nr domu
CW 25 1-28    
KC 25 29-62    
JF 27 1-19    
 AS 29 1-18 31 1-19
TR 33 1-29    
PM 35 1-28    

LEGENDA:

AB – ks. Andrzej Brzozowski  (proboszcz)

CW– ks. Czesław Walentowicz

AS – ks. Antoni Skutnik

PM – ks. Paweł Murziński

TR – ks. Tomasz Rogowski

JF – ks. Jan Filewicz

KC – ks. Kamil Ciulkin