KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ BRZOZOWSKI

mgr teol.
Rok urodzenia:1964
Data święceń:1989-06-14
Pełniona funkcja: Proboszcz od 2017-12-03

KS. ANTONI SKUTNIK

Rok urodzenia:1951
Data święceń:1978-06-11
Imieniny:13 czerwca
Pełniona funkcja: Wikariusz

KS. CZESŁAW WALENTOWICZ

dr teol.
Kanonik honorowy Kolegiackiej Kapituły Krypniańskiej
Rok urodzenia:1958
Data święceń: 1984-06-10
Pełniona funkcja: Wikariusz od 2017-08-25
Tel.:0-607-557-224

KS. PAWEŁ MURZIŃSKI

dr teol.
Rok urodzenia: 1973
Data święceń: 1999-05-29
Pełniona funkcja:Wikariusz od 2018-08-25

KS. KAMIL CIULKIN

mgr teol.
Rok urodzenia:1984
Data święceń:2010-05-28
Pełniona funkcja:Wikariusz od 2018-08-25

KS. TOMASZ ROGOWSKI

mgr lic. teol.
Rok urodzenia:1988
Data święceń:2013-06-15
Pełniona funkcja:Wikariusz od 2016-08-26

KS. JAN FILEWICZ

mgr teol.
Kanonik honorowy Białostockiej Kapituły Metropolitalnej
Rok urodzenia:1952
Data święceń:1978-09-07
Pełniona funkcja:Rezydent
Tel.:85-740-23-33

Kapłani pochodzący z terenu parafii

  • Ks. Aleksander  Dobroński
  • Ks. Wojciech Dziubiński
  • O. Dariusz Harasimowicz OFM Conv.
  • Ks. Mirosław  Holeczek
  • Ks. Kamiński Krzysztof
  • Ks. Kasperczuk Marek /arch. Chicago – USA/
  • Ks. Konrad Klepacki
  • Ks. Łukasz Laszuk
  • Ks. Konrad Węcławski
  • O. Józef Makarczuk OFM Conv.
  • Ks. Marek Muraszkiewicz
  • Ks. Kamil Ciulkin
  • Ks. Tomasz Piotrowski
  • Ks. Paweł Popielnicki
  • Ks. Bronisław  Wonsowski

Siostry zakonne pochodzące z terenu parafii

  • S. Elwira Jadwiga Krzeszewska MSF
  • S. M. Stella Szurmiej AM
  • S.M. Marialis Wysocka AM
  • S.M. Vianneya Zienkiewicz AM

Poprzedni Proboszczowie parafii :

  • Ks. Stanisław  Wojno       1984  – 1994
  • Ks. Andrzej Gniedziejko   1994  – 2005
  • Ks. Kazimierz Fiedorowicz 2005 – 2017

Księża pracujący w parafii

  • 1. Hołodok Jan 1984 – 1992 
  • 2. Filewicz Jan 1984 – 2005 
  • 3. Twarowski Bogdan 1986- 1999 
  • 4. Dąbrowski Mirosław 1985-1990 
  • 5. Tulkis Jan 1993- 1999 
  • 6. Ejsmont Wojciech 1993- 1999 
  • 7. Maliszewski Grzegorz 1995- 1996 
  • 8. Zubrycki Tomasz 
  • 9. Sadowski Andrzej 1993 
  • 10. Kieżel Bogusław 1987 – 1989 
  • 11. Demianiuk Wojciech 2000 – 2001 
  • 12. Grelecki Dariusz 
  • 13. Litwiejko Kazimierz 1999 
  • 14. Jakubowicz Stanisław 1999 – 
  • 15. Radziwoński Jakub 2000 – 2001 
  • 16. Kozłowski Józef 
  • 17. Grodzki Tomasz 
  • 18. Kozioł Ryszard 1999 – 
  • 19. Rudziński Krzysztof 1999 – 2000 
  • 20. Ziółkowski Henryk 2001 – 2003 
  • 21. Bolesta Krzysztof 2001 – 2003 
  • 22. Walendziuk Andrzej 
  • 23. Swietlicki Józef 
  • 24. Kozłowski Maciej 2002 – 2005 
  • 25. Siegieniewicz Adam 2003 -2006 
  • 26. Tomkiel Dariusz 2004 -2008 
  • 27. Rogoziński Andrzej 2004 – 2005 
  • 28. Kozłowski Piotr 2007 – 2008 
  • 29. Waliński Piotr 2007 – 2009 
  • 30. Górski Andrzej 2009- 2010 
  • 31. Ziółkowski Henryk 2009 – 2010 
  • 32. Bolesta Krzysztof 2009- 2011 
  • 33. Torebko Leszek 2003 – 2009 
  • 34. Karłowski Marcin 2006 – 2010 
  • 35. Dąbrowski Wojciech 2007- 2013 
  • 36. Walenciej Franciszek 2006
  • 37. Rogożyński Krzysztof 2010
  • 38. Rutkowski Tadeusz 2009- 2013 
  • 39. Wojtach Stanisław 2010 – 2012 
  • 40. Skutnik Antoni 2011 –
  • 41. Baszko Andrzej 2013
  • 42. Popławski Wojciech 2013
  • 43. Rogowski Tomasz 2016-
  • 44. Kamiński Paweł 2016 – 2018
  • 45. Walentowicz Czesław 2017-
  • 46. Murziński Paweł 2018 –
  • 47. Ciulkin Kamil 2018 –
  • 48. Filewicz Jan (rezydent) 2018-